Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > PCF14JT56K0
Pieprasīt citātu
Latviešu
5799761PCF14JT56K0 attēlsStackpole Electronics, Inc.
PCF14JT56K0
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
5000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    PCF14JT56K0
  • Apraksts
    RES 56K OHM 1/4W 5% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    0/ -500ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    Panasert
  • Izmērs / Izmēri
    0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
  • Sērija
    CF
  • Pretestība
    56 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.25W, 1/4W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Axial, Radial Bend
  • Citi vārdi
    PCF 1/4 56K 5% P