Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > NWW2JT1K20
Pieprasīt citātu
Latviešu
3995432NWW2JT1K20 attēlsStackpole Electronics, Inc.
NWW2JT1K20
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
2000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    NWW2JT1K20
  • Apraksts
    RES 1.2K OHM 1.5W 5% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±20ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    Axial
  • Izmērs / Izmēri
    0.156" Dia x 0.370" L (3.96mm x 9.40mm)
  • Sērija
    WW
  • Pretestība
    1.2 kOhms
  • Jauda (vatos)
    2.5W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Axial
  • Citi vārdi
    NWW 2 1.2K 5% R