Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > MLF12JTD10M0
Pieprasīt citātu
Latviešu
1832619MLF12JTD10M0 attēlsStackpole Electronics, Inc.
MLF12JTD10M0
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
2000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    MLF12JTD10M0
  • Apraksts
    RES 10M OHM 5% 1/2W MELF 0207
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    0207
  • Izmērs / Izmēri
    0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
  • Sērija
    MLF
  • Pretestība
    10 MOhms
  • Jauda (vatos)
    0.5W, 1/2W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    MELF, 0207
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
  • Termināļu skaits
    2
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    22 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
  • Iespējas
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    10 MOhms ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor MELF, 0207 Thin Film