Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > MG1JT3M30
Pieprasīt citātu
Latviešu
MG1JT3M30
Noliktavā
2000+
  • Daļas numurs
    MG1JT3M30
  • Apraksts
    RES 3.3M OHM 1W 5% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.157" Dia x 0.453" L (4.00mm x 11.50mm)
  • Pretestība
    3.3 MOhms
  • Jauda (vatos)
    1W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 175°C
  • Detalizēts apraksts
    3.3 MOhms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Moisture Resistant, Safety Metal Film