Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > MG14JT360K
Pieprasīt citātu
Latviešu
MG14JT360K
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
5000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    MG14JT360K
  • Apraksts
    RES 360K OHM 1/4W 5% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    Axial
  • Izmērs / Izmēri
    0.091" Dia x 0.248" L (2.30mm x 6.30mm)
  • Sērija
    MG
  • Pretestība
    360 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.25W, 1/4W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Axial
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 175°C
  • Termināļu skaits
    2
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    11 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
  • Iespējas
    Flame Retardant Coating, High Voltage, Moisture Resistant, Safety
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    360 kOhms ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Moisture Resistant, Safety Metal Film