Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > LVM10JBR100
Pieprasīt citātu
Latviešu
2536803LVM10JBR100 attēlsStackpole Electronics, Inc.
LVM10JBR100
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
500+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    LVM10JBR100
  • Apraksts
    RES CERAMIC 0.1 OHM 10W 5% VERT
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    Radial Lead
  • Izmērs / Izmēri
    0.634" L x 0.480" W (16.10mm x 12.19mm)
  • Sērija
    LVM
  • Pretestība
    100 mOhms
  • Jauda (vatos)
    10W
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial
  • Citi vārdi
    LVM 10 0.1 5% B