Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > LCB15JBR100
Pieprasīt citātu
Latviešu
LCB15JBR100
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
750+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    LCB15JBR100
  • Apraksts
    RES 0.1 OHM 15W 5% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    Axial
  • Izmērs / Izmēri
    1.875" L x 0.500" W (47.62mm x 12.70mm)
  • Sērija
    LCB
  • Pretestība
    100 mOhms
  • Jauda (vatos)
    15W
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Axial
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 275°C
  • Termināļu skaits
    2
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    14 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
  • Iespējas
    Current Sense, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    100 mOhms ±5% 15W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound