Mājas > Produkti > Rezistori > Šasijas stiprinājuma rezistori > KAL50FBR220
Pieprasīt citātu
Latviešu
1733690KAL50FBR220 attēlsStackpole Electronics, Inc.
KAL50FBR220
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
250+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    KAL50FBR220
  • Apraksts
    RES CHAS MNT 0.22 OHM 1% 50W
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±50ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    1.968" L x 1.140" W (49.99mm x 28.96mm)
  • Sērija
    KAL
  • Pretestība
    220 mOhms
  • Jauda (vatos)
    50W
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Axial, Box
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 275°C
  • Montāžas iezīme
    Flanges
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    14 Weeks
  • Svina stils
    Solder Lugs
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.641" (16.28mm)
  • Iespējas
    Moisture Resistant
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    220 mOhms ±1% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor