Mājas > Produkti > Rezistori > Šasijas stiprinājuma rezistori > KAL25JB40K0
Pieprasīt citātu
Latviešu
125283KAL25JB40K0 attēlsStackpole Electronics, Inc.
KAL25JB40K0
Noliktavā
250+
  • Daļas numurs
    KAL25JB40K0
  • Apraksts
    RES CHAS MNT 40K OHM 5% 25W
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±20ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    1.062" L x 1.080" W (26.97mm x 27.43mm)
  • Pretestība
    40 kOhms
  • Jauda (vatos)
    25W
  • Citi vārdi
    KAL 25 40K 5% B