Mājas > Produkti > Rezistori > Šasijas stiprinājuma rezistori > KAL25FB750R
Pieprasīt citātu
Latviešu
502387KAL25FB750R attēlsStackpole Electronics, Inc.
KAL25FB750R
Noliktavā
250+
  • Daļas numurs
    KAL25FB750R
  • Apraksts
    RES CHAS MNT 750 OHM 1% 25W
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±20ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    1.062" L x 1.080" W (26.97mm x 27.43mm)
  • Pretestība
    750 Ohms
  • Jauda (vatos)
    25W
  • Citi vārdi
    KAL 25 750 1% B