Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > HVCB2512KKL100M
Pieprasīt citātu
Latviešu
82339HVCB2512KKL100M attēlsStackpole Electronics, Inc.
HVCB2512KKL100M
Noliktavā
1000+
  • Daļas numurs
    HVCB2512KKL100M
  • Apraksts
    RES 100M OHM 10% 2W 2512
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±10%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    2512
  • Izmērs / Izmēri
    0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm)
  • Pretestība
    100 MOhms
  • Jauda (vatos)
    2W
  • Iepakojums / lieta
    2512 (6432 Metric)
  • Citi vārdi
    HVCB 2512 T0 100M 10% I