Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > HVCB2010JKL390K
Pieprasīt citātu
Latviešu
968536HVCB2010JKL390K attēlsStackpole Electronics, Inc.
HVCB2010JKL390K
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    HVCB2010JKL390K
  • Apraksts
    RES 390K OHM 5% 1W 2010
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    2010
  • Izmērs / Izmēri
    0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm)
  • Sērija
    HVC
  • Pretestība
    390 kOhms
  • Jauda (vatos)
    1W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    2010 (5025 Metric)
  • Citi vārdi
    HVCB 2010 T0 390K 5% I