Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > HVCB1206JDD120M
Pieprasīt citātu
Latviešu
6946693HVCB1206JDD120M attēlsStackpole Electronics, Inc.
HVCB1206JDD120M
Noliktavā
500+
  • Daļas numurs
    HVCB1206JDD120M
  • Apraksts
    RES 120M OHM 5% 1/3W 1206
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    1206
  • Izmērs / Izmēri
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Pretestība
    120 MOhms
  • Jauda (vatos)
    0.333W, 1/3W
  • Iepakojums / lieta
    1206 (3216 Metric)
  • Citi vārdi
    HVCB1206JDD120MTR
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 150°C
  • Termināļu skaits
    2
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    11 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.030" (0.75mm)
  • Iespējas
    High Voltage, Pulse Withstanding
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    120 MOhms ±5% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) High Voltage, Pulse Withstanding Thick Film