Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > HVCB0805FKD270K
Pieprasīt citātu
Latviešu
817781HVCB0805FKD270K attēlsStackpole Electronics, Inc.
HVCB0805FKD270K
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    HVCB0805FKD270K
  • Apraksts
    RES 270K OHM 1% 1/5W 0805
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    0805
  • Izmērs / Izmēri
    0.079" L x 0.050" W (2.01mm x 1.27mm)
  • Sērija
    HVC
  • Pretestība
    270 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.2W, 1/5W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    0805 (2012 Metric)
  • Citi vārdi
    HVCB 0805 T1 270K 1% I