Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > HVA12FA100M
Pieprasīt citātu
Latviešu
2432790HVA12FA100M attēlsStackpole Electronics, Inc.
HVA12FA100M
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    HVA12FA100M
  • Apraksts
    RES 100M OHM 1.2W 1% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    Axial
  • Izmērs / Izmēri
    0.157" Dia x 0.433" L (4.00mm x 11.00mm)
  • Sērija
    HVA
  • Pretestība
    100 MOhms
  • Jauda (vatos)
    1.2W
  • Iepakojums
    Cut Tape (CT)
  • Iepakojums / lieta
    Axial
  • Citi vārdi
    HVA12FA100MCT
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 125°C
  • Termināļu skaits
    2
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    11 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
  • Iespējas
    High Voltage
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    100 MOhms ±1% 1.2W Through Hole Resistor Axial High Voltage Metal Film