Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > HMC1206KT50M0
Pieprasīt citātu
Latviešu
4857017HMC1206KT50M0 attēlsStackpole Electronics, Inc.
HMC1206KT50M0
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
5000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    HMC1206KT50M0
  • Apraksts
    RES 50M OHM 10% 1/4W 1206
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±10%
  • Temperatūras koeficients
    ±400ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    1206
  • Izmērs / Izmēri
    0.122" L x 0.061" W (3.10mm x 1.55mm)
  • Sērija
    HMC
  • Pretestība
    50 MOhms
  • Jauda (vatos)
    0.25W, 1/4W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    1206 (3216 Metric)
  • Citi vārdi
    HMC 1/8 50M 10% R