Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > HDM14JT3K60
Pieprasīt citātu
Latviešu
4042096HDM14JT3K60 attēlsStackpole Electronics, Inc.
HDM14JT3K60
  • Daļas numurs
    HDM14JT3K60
  • Apraksts
    RES 3.6K OHM 1/4W 5% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    -500/ +350ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.071" Dia x 0.126" L (1.80mm x 3.20mm)
  • Pretestība
    3.6 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.25W, 1/4W
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
  • Detalizēts apraksts
    3.6 kOhms ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Carbon Film