Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > HDM14JT1R10
Pieprasīt citātu
Latviešu
5352430HDM14JT1R10 attēlsStackpole Electronics, Inc.
HDM14JT1R10
  • Daļas numurs
    HDM14JT1R10
  • Apraksts
    RES 1.1 OHM 1/4W 5% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    -500/ +350ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.071" Dia x 0.126" L (1.80mm x 3.20mm)
  • Pretestība
    1.1 Ohms
  • Jauda (vatos)
    0.25W, 1/4W
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
  • Detalizēts apraksts
    1.1 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Carbon Film