Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > HDM14JT15K0
Pieprasīt citātu
Latviešu
390748HDM14JT15K0 attēlsStackpole Electronics, Inc.
HDM14JT15K0
  • Daļas numurs
    HDM14JT15K0
  • Apraksts
    RES 15K OHM 1/4W 5% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    -500/ +350ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.071" Dia x 0.126" L (1.80mm x 3.20mm)
  • Pretestība
    15 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.25W, 1/4W
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
  • Detalizēts apraksts
    15 kOhms ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Carbon Film