Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > FCR2512KT10R0
Pieprasīt citātu
Latviešu
FCR2512KT10R0
Noliktavā
4000+
  • Daļas numurs
    FCR2512KT10R0
  • Apraksts
    RES 10 OHM 10% 1W 2512
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±10%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    2512
  • Izmērs / Izmēri
    0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
  • Pretestība
    10 Ohms
  • Jauda (vatos)
    1W
  • Iepakojums / lieta
    2512 (6432 Metric)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.028" (0.70mm)
  • Detalizēts apraksts
    10 Ohms ±10% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Thick Film