Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > FCR1210NT47R0
Pieprasīt citātu
Latviešu
FCR1210NT47R0
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
4000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    FCR1210NT47R0
  • Apraksts
    RES 47 OHM 30% 1/3W 1210
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±30%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    1210
  • Izmērs / Izmēri
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Sērija
    FCR
  • Pretestība
    47 Ohms
  • Jauda (vatos)
    0.333W, 1/3W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    1210 (3225 Metric)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Termināļu skaits
    2
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    18 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.028" (0.70mm)
  • Iespējas
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    47 Ohms ±30% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Thick Film