Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > FCR1206WT9K10
Pieprasīt citātu
Latviešu
FCR1206WT9K10
Noliktavā
5000+
  • Daļas numurs
    FCR1206WT9K10
  • Apraksts
    RES 9.1K OHM 1/4W 1206
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    0%, -30%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    1206
  • Izmērs / Izmēri
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Pretestība
    9.1 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.25W, 1/4W
  • Iepakojums / lieta
    1206 (3216 Metric)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.028" (0.70mm)
  • Detalizēts apraksts
    9.1 kOhms 0%, -30% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thick Film