Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > FCR0603KT10R0
Pieprasīt citātu
Latviešu
FCR0603KT10R0
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
5000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    FCR0603KT10R0
  • Apraksts
    RES 10 OHM 10% 1/10W 0603
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±10%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    0603
  • Izmērs / Izmēri
    0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
  • Sērija
    FCR
  • Pretestība
    10 Ohms
  • Jauda (vatos)
    0.1W, 1/10W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    0603 (1608 Metric)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Termināļu skaits
    2
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    18 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.022" (0.55mm)
  • Iespējas
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    10 Ohms ±10% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thick Film