Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > CSRN2010JKR750
Pieprasīt citātu
Latviešu
CSRN2010JKR750
  • Daļas numurs
    CSRN2010JKR750
  • Apraksts
    RES 0.75 OHM 5% 1W 2010
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±250ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    2010
  • Izmērs / Izmēri
    0.197" L x 0.097" W (5.00mm x 2.45mm)
  • Pretestība
    750 mOhms
  • Jauda (vatos)
    1W
  • Iepakojums / lieta
    2010 (5025 Metric)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.030" (0.75mm)
  • Detalizēts apraksts
    750 mOhms ±5% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Current Sense Thick Film