Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > CSRN2010JK68L0
Pieprasīt citātu
Latviešu
586914
CSRN2010JK68L0
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    CSRN2010JK68L0
  • Apraksts
    RES 0.068 OHM 5% 1W 2010
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±250ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.197" L x 0.097" W (5.00mm x 2.45mm)
  • Sērija
    CSRN
  • Pretestība
    68 mOhms
  • Jauda (vatos)
    1W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    2010 (5025 Metric)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
  • Termināļu skaits
    2
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    18 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.030" (0.75mm)
  • Iespējas
    Current Sense
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    68 mOhms ±5% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Current Sense Thick Film