Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > CSR2512JKR200
Pieprasīt citātu
Latviešu
904321CSR2512JKR200 attēlsStackpole Electronics, Inc.
CSR2512JKR200
Noliktavā
1000+
  • Daļas numurs
    CSR2512JKR200
  • Apraksts
    RES 0.2 OHM 5% 2W 2512
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    2512
  • Izmērs / Izmēri
    0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
  • Sērija
    CSR
  • Pretestība
    200 mOhms
  • Jauda (vatos)
    2W
  • Iepakojums / lieta
    2512 (6432 Metric)
  • Citi vārdi
    CSR 2 0.2 5% I