Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > CSR1225JK1R00
Pieprasīt citātu
Latviešu
CSR1225JK1R00
  • Daļas numurs
    CSR1225JK1R00
  • Apraksts
    RES 1 OHM 5% 3W 2512 WIDE
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±100ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    1225
  • Izmērs / Izmēri
    0.122" L x 0.248" W (3.10mm x 6.30mm)
  • Pretestība
    1 Ohms
  • Jauda (vatos)
    3W
  • Iepakojums / lieta
    Wide 2512 (6432 Metric), 1225
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.041" (1.05mm)
  • Detalizēts apraksts
    1 Ohms ±5% 3W Chip Resistor Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Current Sense Thick Film