Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > CSR0805JKR160
Pieprasīt citātu
Latviešu
CSR0805JKR160
Noliktavā
1000+
  • Daļas numurs
    CSR0805JKR160
  • Apraksts
    RES 0.16 OHM 5% 1/4W 0805
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    0805
  • Izmērs / Izmēri
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Sērija
    CSR
  • Pretestība
    160 mOhms
  • Jauda (vatos)
    0.25W, 1/4W
  • Iepakojums / lieta
    0805 (2012 Metric)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
  • Termināļu skaits
    2
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    18 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.026" (0.65mm)
  • Iespējas
    Current Sense
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    160 mOhms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Current Sense Thick Film