Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > CSR0603JT51L0
Pieprasīt citātu
Latviešu
2373866CSR0603JT51L0 attēlsStackpole Electronics, Inc.
CSR0603JT51L0
Noliktavā
5000+
  • Daļas numurs
    CSR0603JT51L0
  • Apraksts
    RES 0.051 OHM 5% 1/8W 0603
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±300ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    0603
  • Izmērs / Izmēri
    0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
  • Sērija
    CSR
  • Pretestība
    51 mOhms
  • Jauda (vatos)
    0.125W, 1/8W
  • Iepakojums / lieta
    0603 (1608 Metric)
  • Citi vārdi
    CSR 1/8 0.051 5% R