Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > CSR0603JKR110
Pieprasīt citātu
Latviešu
CSR0603JKR110
  • Daļas numurs
    CSR0603JKR110
  • Apraksts
    RES 0.11 OHM 5% 1/8W 0603
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±300ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    0603
  • Izmērs / Izmēri
    0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
  • Pretestība
    110 mOhms
  • Jauda (vatos)
    0.125W, 1/8W
  • Iepakojums / lieta
    0603 (1608 Metric)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.022" (0.55mm)
  • Detalizēts apraksts
    110 mOhms ±5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Current Sense Thick Film