Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > CSR0603JK39L0
Pieprasīt citātu
Latviešu
CSR0603JK39L0
Noliktavā
1000+
  • Daļas numurs
    CSR0603JK39L0
  • Apraksts
    RES 0.039 OHM 5% 1/8W 0603
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±300ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    0603
  • Izmērs / Izmēri
    0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
  • Sērija
    CSR
  • Pretestība
    39 mOhms
  • Jauda (vatos)
    0.125W, 1/8W
  • Iepakojums / lieta
    0603 (1608 Metric)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
  • Termināļu skaits
    2
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    18 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.022" (0.55mm)
  • Iespējas
    Current Sense
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    39 mOhms ±5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Current Sense Thick Film