Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > CSR0402JKR820
Pieprasīt citātu
Latviešu
CSR0402JKR820
  • Daļas numurs
    CSR0402JKR820
  • Apraksts
    RES 0.82 OHM 5% 1/8W 0402
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    0402
  • Izmērs / Izmēri
    0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
  • Pretestība
    820 mOhms
  • Jauda (vatos)
    0.125W, 1/8W
  • Iepakojums / lieta
    0402 (1005 Metric)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.017" (0.43mm)
  • Detalizēts apraksts
    820 mOhms ±5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Current Sense Thick Film