Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > CFM12JT6R20
Pieprasīt citātu
Latviešu
4942275CFM12JT6R20 attēlsStackpole Electronics, Inc.
CFM12JT6R20
  • Daļas numurs
    CFM12JT6R20
  • Apraksts
    RES 6.2 OHM 1/2W 5% CF MINI
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±400ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.091" Dia x 0.256" L (2.30mm x 6.50mm)
  • Pretestība
    6.2 Ohms
  • Jauda (vatos)
    0.5W, 1/2W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Citi vārdi
    CFM 1/2 6.2 5% R
    S6.2HTR
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
  • Termināļu skaits
    2
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    15 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
  • Iespējas
    Flame Retardant Coating, Safety
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    6.2 Ohms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film