Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > CFM12JA2M20
Pieprasīt citātu
Latviešu
705817CFM12JA2M20 attēlsStackpole Electronics, Inc.
CFM12JA2M20
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
5000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    CFM12JA2M20
  • Apraksts
    RES 2.2M OHM 1/2W 5% CF MINI
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    0/ -1500ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    Axial
  • Izmērs / Izmēri
    0.091" Dia x 0.256" L (2.30mm x 6.50mm)
  • Sērija
    CFM
  • Pretestība
    2.2 MOhms
  • Jauda (vatos)
    0.5W, 1/2W
  • Iepakojums
    Tape & Box (TB)
  • Iepakojums / lieta
    Axial
  • Citi vārdi
    CFM 1/2 2.2M 5% T