Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > CF2JT27K0
Pieprasīt citātu
Latviešu
4903922CF2JT27K0 attēlsStackpole Electronics, Inc.
CF2JT27K0
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    CF2JT27K0
  • Apraksts
    RES 27K OHM 2W 5% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    0/ -500ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    Axial
  • Izmērs / Izmēri
    0.197" Dia x 0.591" L (5.00mm x 15.00mm)
  • Sērija
    CF
  • Pretestība
    27 kOhms
  • Jauda (vatos)
    2W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Axial
  • Citi vārdi
    CF 2 27K 5% R