Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > CF12JT3M60
Pieprasīt citātu
Latviešu
1066164CF12JT3M60 attēlsStackpole Electronics, Inc.
CF12JT3M60
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
5000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    CF12JT3M60
  • Apraksts
    RES 3.6M OHM 1/2W 5% AXIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    0/ -1500ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    Axial
  • Izmērs / Izmēri
    0.106" Dia x 0.335" L (2.70mm x 8.50mm)
  • Sērija
    CF
  • Pretestība
    3.6 MOhms
  • Jauda (vatos)
    0.5W, 1/2W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Axial
  • Citi vārdi
    CF 1/2 3.6M 5% R