Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > CB15JBR470
Pieprasīt citātu
Latviešu
1806112CB15JBR470 attēlsStackpole Electronics, Inc.
CB15JBR470
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
2000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    CB15JBR470
  • Apraksts
    RES 0.47 OHM 15W 5% CERAMIC WW
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±800ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    Axial
  • Izmērs / Izmēri
    0.512" Square x 1.890" L (13.00mm x 48.00mm)
  • Sērija
    CB
  • Pretestība
    470 mOhms
  • Jauda (vatos)
    15W
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Axial
  • Citi vārdi
    CB 15 0.47 5% B