Mājas > Produkti > Rezistori > Caur caurumiem rezistori > CB10JBR300
Pieprasīt citātu
Latviešu
5131505CB10JBR300 attēlsStackpole Electronics, Inc.
CB10JBR300
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
2000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    CB10JBR300
  • Apraksts
    RES 0.3 OHM 10W 5% CERAMIC WW
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±800ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    Axial
  • Izmērs / Izmēri
    0.374" Square x 1.890" L (9.50mm x 48.00mm)
  • Sērija
    CB
  • Pretestība
    300 mOhms
  • Jauda (vatos)
    10W
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Axial
  • Citi vārdi
    CB 10 0.3 5% B