Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > GLA2R205
Pieprasīt citātu
Latviešu
GLA2R205
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
5000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    GLA2R205
  • Apraksts
    FIXED IND 2.2UH 110MA 3.2OHM SMD
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Tips
    Molded
  • Tolerance
    ±5%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    1210 (3225 Metric)
  • Izmērs / Izmēri
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Aizsardzība
    Unshielded
  • Sērija
    SURFCOIL® GLA
  • Vērtējumi
  • Q @ Freq
    13 @ 7.96MHz
  • Iepakojums / lieta
    1210 (3225 Metric)
  • Darbības temperatūra
    -20°C ~ 85°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Materiāls - kodols
    Non-Magnetic
  • Ražotāja standarta svina laiks
    6 Weeks
  • Induktīvās frekvences tests
    1MHz
  • Induktivitāte
    2.2µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.094" (2.40mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
    80MHz
  • Iespējas
  • Detalizēts apraksts
    2.2µH Unshielded Molded Inductor 110mA 3.2 Ohm Max 1210 (3225 Metric)
  • DC pretestība (DCR)
    3.2 Ohm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    110mA