Mājas > Produkti > Savienotāji, savstarpēji savienojumi > Cirkulārie savienotāji > UTS6JC14E12SW
Pieprasīt citātu
Latviešu
UTS6JC14E12SW
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
25+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    UTS6JC14E12SW
  • Apraksts
    CONN PLUG FMALE 12POS SOLDER CUP
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings
    250V
  • Izbeigšana
    Solder Cup
  • Aizsardzība
    Unshielded
  • Shell izmērs, MIL
  • Shell izmērs - ievietot
    14-12
  • Apvalka materiāls
    Polyamide (PA), Nylon
  • Shell Finish
  • Sērija
    Trim Trio® UTS Hi Seal
  • Iepakojums
    Bulk
  • Orientācija
    W
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Pozīciju skaits
    12
  • Montāžas tips
    Free Hanging (In-Line)
  • Montāžas iezīme
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāla uzliesmošanas reitings
    UL94 V-0
  • Ražotāja standarta svina laiks
    6 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ievietojiet materiālu
    Polychloroprene
  • Ingress Protection
    IP68/69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
  • Iespējas
    Backshell, Coupling Nut, UV Resistant
  • Stiprinājuma tips
    Bayonet Lock
  • Detalizēts apraksts
    12 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
  • Pašreizējais vērtējums
    4.5A