Mājas > Produkti > Savienotāji, savstarpēji savienojumi > Cirkulārie savienotāji > MS27468T17F26PA
Pieprasīt citātu
Latviešu
968356
MS27468T17F26PA
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    MS27468T17F26PA
  • Apraksts
    CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings
  • Izbeigšana
    Crimp
  • Aizsardzība
    Shielded
  • Shell izmērs, MIL
    E
  • Shell izmērs - ievietot
    17-26
  • Apvalka materiāls
    Aluminum Alloy
  • Shell Finish
    Nickel
  • Sērija
    Military, MIL-DTL-38999 Series I
  • Iepakojums
    Bulk
  • Citi vārdi
    SMS27468T17F26PA
  • Orientācija
    A
  • Darbības temperatūra
    -65°C ~ 200°C
  • Pozīciju skaits
    26
  • Montāžas tips
    Panel Mount
  • Montāžas iezīme
    Bulkhead - Front Side Nut
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāla uzliesmošanas reitings
  • Ražotāja standarta svina laiks
    12 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Ievietojiet materiālu
    Thermoplastic
  • Ingress Protection
    Environment Resistant
  • Iespējas
  • Stiprinājuma tips
    Bayonet Lock
  • Detalizēts apraksts
    26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
  • Pašreizējais vērtējums
    7.5A
  • Kontaktmateriāls
    Copper Alloy
  • Sazinieties ar Finish biezumu - sapārošana
    50.0µin (1.27µm)
  • Sazinieties ar Finish - Māte
    Gold
  • Savienotāju tips
    Receptacle, Male Pins
  • Krāsa
    Silver
  • Kabeļa atvēršana
  • Backshell materiāls, pārklājums
  • Pieteikumi
    Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
MS27468T17F26PA
MS27468T17F26PA
Apraksts: CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP
Ražotāji: Amphenol Aerospace Operations
MS27468T17F26P
MS27468T17F26P
MS27468T17F26PAL
MS27468T17F26PAL
Apraksts: CONN RCPT HSNG MALE 26POS PNL MT