Mājas > Produkti > Savienotāji, savstarpēji savienojumi > Cirkulārie savienotāji > MS27468T17B26PA
Pieprasīt citātu
Latviešu
740381
MS27468T17B26PA
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    MS27468T17B26PA
  • Apraksts
    CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings
  • Izbeigšana
    Crimp
  • Aizsardzība
  • Shell izmērs, MIL
  • Shell izmērs - ievietot
    17-26
  • Apvalka materiāls
    Aluminum Alloy
  • Shell Finish
    Olive Drab Cadmium
  • Sērija
    Military, MIL-DTL-38999 Series I
  • Iepakojums
    Bulk
  • Citi vārdi
    SMS27468T17B26PA
  • Orientācija
    A
  • Darbības temperatūra
    -65°C ~ 175°C
  • Pozīciju skaits
    26
  • Montāžas tips
    Panel Mount
  • Montāžas iezīme
    Bulkhead - Front Side Nut
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāla uzliesmošanas reitings
  • Ražotāja standarta svina laiks
    2 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Ievietojiet materiālu
    Thermoplastic
  • Ingress Protection
    Environment Resistant
  • Iespējas
  • Stiprinājuma tips
    Bayonet Lock
  • Detalizēts apraksts
    26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
  • Pašreizējais vērtējums
    7.5A