Mājas > Produkti > Savienotāji, savstarpēji savienojumi > Cirkulārie savienotāji > JBXPE2G19MSSDSR
Pieprasīt citātu
Latviešu
JBXPE2G19MSSDSR
  • Daļas numurs
    JBXPE2G19MSSDSR
  • Apraksts
    CONN RCPT MALE 19POS SOLDER CUP
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings
    660V
  • Izbeigšana
    Solder Cup
  • Aizsardzība
    Shielded
  • Shell izmērs, MIL
  • Shell izmērs - ievietot
    2
  • Apvalka materiāls
    Brass
  • Shell Finish
    Chrome over Nickel
  • Sērija
    JBX
  • Iepakojums
    Bulk
  • Orientācija
    G
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C
  • Pozīciju skaits
    19
  • Montāžas tips
    Free Hanging (In-Line)
  • Montāžas iezīme
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāla uzliesmošanas reitings
    UL94 V-0
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ievietojiet materiālu
    Polyetheretherketone (PEEK)
  • Ingress Protection
    IP68 - Dust Tight, Waterproof
  • Iespējas
    Backshell
  • Stiprinājuma tips
    Push-Pull
  • Detalizēts apraksts
    19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
  • Pašreizējais vērtējums
    5A