Mājas > Produkti > Savienotāji, savstarpēji savienojumi > Cirkulārie savienotāji > JBXPC3G22FSSDSR
Pieprasīt citātu
Latviešu
JBXPC3G22FSSDSR
  • Daļas numurs
    JBXPC3G22FSSDSR
  • Apraksts
    CONN RCPT FMALE 22POS SOLDER CUP
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings
    560V
  • Izbeigšana
    Solder Cup
  • Shell izmērs - ievietot
    3
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C
  • Pozīciju skaits
    22
  • Detalizēts apraksts
    22 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
  • Pašreizējais vērtējums
    5.5A