Mājas > Produkti > Savienotāji, savstarpēji savienojumi > Cirkulārie savienotāji > JBXPC2G19MWSDSR
Pieprasīt citātu
Latviešu
JBXPC2G19MWSDSR
  • Daļas numurs
    JBXPC2G19MWSDSR
  • Apraksts
    CONN RCPT MALE 19POS SOLDER CUP
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings
    660V
  • Shell izmērs - ievietot
    2
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C
  • Pozīciju skaits
    19
  • Detalizēts apraksts
    19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Gold
  • Pašreizējais vērtējums
    5A