Mājas > Produkti > Savienotāji, savstarpēji savienojumi > Cirkulārie savienotāji > JBXPC2G16FWSDSR
Pieprasīt citātu
Latviešu
JBXPC2G16FWSDSR
  • Daļas numurs
    JBXPC2G16FWSDSR
  • Apraksts
    CONN RCPT 16P INLINE SKT SLD
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    730VDC
  • Ierakstiet tipus
    IP40
  • Izbeigšana
    Solder Cup
  • Shell izmērs - Ievietot (konvertēšana no)
    Brass, Chrome over Nickel
  • Apvalka materiāls, apdare
  • Sērija
    JBX
  • RoHS statuss
    Bulk
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Pozīciju skaits
    16
  • Montāžas tips
    Free Hanging (In-Line)
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    16 Weeks
  • Ražotāja daļas numurs
    JBXPC2G16FWSDSR
  • Liels diametrs piegādāts
    Shielded
  • Paplašināts apraksts
    16 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
  • Apraksts
    CONN RCPT 16P INLINE SKT SLD
  • Pašreizējais vērtējums
    6A