Mājas > Produkti > Savienotāji, savstarpēji savienojumi > Cirkulārie savienotāji > JBXFD3G10MSSDSR
Pieprasīt citātu
Latviešu
874135
JBXFD3G10MSSDSR
  • Daļas numurs
    JBXFD3G10MSSDSR
  • Apraksts
    CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings
    600V
  • Shell izmērs - ievietot
    3
  • Orientācija
    G
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C
  • Pozīciju skaits
    10
    UL94 V-0
  • Ražotāja standarta svina laiks
    17 Weeks
  • Iespējas
    Backshell
  • Detalizēts apraksts
    10 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
  • Pašreizējais vērtējums
    12A