Mājas > Produkti > Savienotāji, savstarpēji savienojumi > Cirkulārie savienotāji > JBXFD2J19FSSDSMR
Pieprasīt citātu
Latviešu
411290
JBXFD2J19FSSDSMR
  • Daļas numurs
    JBXFD2J19FSSDSMR
  • Apraksts
    CONN PLUG FMALE 19POS SOLDER CUP
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings
    660V
  • Shell izmērs - ievietot
    2
  • Orientācija
    J
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C
  • Pozīciju skaits
    19
  • Iespējas
    Backshell, Boot Adapter
  • Detalizēts apraksts
    19 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
  • Pašreizējais vērtējums
    5A