Mājas > Produkti > Savienotāji, savstarpēji savienojumi > Cirkulārie savienotāji > JBXFD2J12FSSDSMR
Pieprasīt citātu
Latviešu
905137
JBXFD2J12FSSDSMR
  • Daļas numurs
    JBXFD2J12FSSDSMR
  • Apraksts
    CONN PLUG FMALE 12POS SOLDER CUP
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings
    830V
  • Shell izmērs - ievietot
    2
  • Orientācija
    J
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C
  • Pozīciju skaits
    12
  • Iespējas
    Backshell, Boot Adapter
  • Detalizēts apraksts
    12 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
  • Pašreizējais vērtējums
    7A