Mājas > Produkti > Savienotāji, savstarpēji savienojumi > Cirkulārie savienotāji > JBXFC2G12MCSDSR
Pieprasīt citātu
Latviešu
JBXFC2G12MCSDSR
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
25+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    JBXFC2G12MCSDSR
  • Apraksts
    CONN PLUG MALE 12POS GOLD CRIMP
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings
    830V
  • Izbeigšana
    Crimp
  • Aizsardzība
    Shielded
  • Shell izmērs, MIL
  • Shell izmērs - ievietot
    2
  • Apvalka materiāls
    Brass
  • Shell Finish
    Chrome over Nickel
  • Sērija
    JBX
  • Iepakojums
    Bulk
  • Orientācija
    G
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C
  • Pozīciju skaits
    12
  • Montāžas tips
    Free Hanging (In-Line), Right Angle
  • Montāžas iezīme
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāla uzliesmošanas reitings
    UL94 V-0
  • Ražotāja standarta svina laiks
    19 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ievietojiet materiālu
    Polyetheretherketone (PEEK)
  • Ingress Protection
    IP40
  • Iespējas
    Backshell
  • Stiprinājuma tips
    Push-Pull
  • Detalizēts apraksts
    12 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
  • Pašreizējais vērtējums
    7A